poniedziałek, 23 stycznia 2017

Freebooter's Fate Goblin Pirates i Zwierzoludzie...

Cześć,

Powracam po chwilowej przerwie...
Od czasu ostatniego posta dłubałem trochę przy mojej armii Unii do Black Powdera, ale ruszyłem też z dwoma nowymi projektami.... jakby było mi mało....

Projekt 1 to nowa armia do WFB - Beastmeni vel Zwierzoludzie do których chcę zrobić tak z max 2000-2500tys pkt... no może 3000 ;-) Ponieważ z ostatniego AB wypadł Shaggoth, to będę wystawiał armię w oparciu o listę Legions of Chaos z dodatku Glottkin, w którym się on znajduje, lub dodam go w oparciu o starsze AB... lub w ogóle zrobię listę na wcześniejszą edycję ;-)

Na razie posklejałem część ludków i zrobiłem minikonwersję rydwanu orków na Tuskgor chariot:Projekt 2 to ludki do gry Freebooter's Fate.

Początkowo sceptycznie podchodziłem do tego tematu, bo zdjęcia ludków znalezione w sieci jakoś mnie nie przekonały. Na żywo prezentują się naprawdę przyzwoicie. 

Wybór padł na frakcję Goblin Pirates, ale nie wybrałem zestawu startowego, tylko pojedyncze ludki.
Kompozycja bandy jest w tej grze bardzo prosta - dowódca i tyle samo specjalistów, co "deckhandów", czyli majtków. Każdy blister posiada sceniczną podstawkę i karty postaci (w jęz. angielskim i niemieckim).

Niestety strona FF wprowadziła mnie w błąd i dwa wybrane ludki - El Charro i Pujamen okazali się specjalistami, a nie majtkami.... będę musiał zakupić kolejne ludki.... ech.... ;-)
Tak prezentują się zestawy i postęp prac nad nimi:


CDN.

J.


6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Teraz lepiej, bo już więcej nic nie dołożą ;-)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Gonzo, ty wiesz co ;-) I bierz się za Freebootery. Gobliny dają radę ;-)

   Usuń
 3. Kurna, fajne te goboski do Freebootersa... gdzie można je zakupić? :D

  OdpowiedzUsuń